5 היתרונות הבריאותיים המובילים של צליית האוכל שלך בגריל

לעשות ברביקיו זה באמת כיף – זה הזמן לבלות זמן איכות עם המשפחה והחברים תוך כדי הנאה מאוכל אלוהים טרי מהגריל. אבל החלק הכי טוב הוא שאכילת אוכל בגריל למעשה מועילה לבריאות שלך!

בישול אוכל על הגריל בריא יותר בהשוואה לאוכל שבושל באמצעות תנור או כיריים. גלה מדוע – הנה 5 היתרונות הבריאותיים המובילים של צליית האוכל שלך בגריל:

ירקות שומרים על יותר ויטמינים ומינרלים

ירקות, במיוחד אלה שיש להם תכולת מים נמוכה, שומרים על יותר מהוויטמינים והמינרלים שלהם כאשר הם מבשלים על אש על גריל. כמו כן, במהלך ברביקיו, הירקות שאתם מבשלים הם בדרך כלל טריים ובעונה, וזה טוב יותר מהזן המשומר.

רק הקפידו לעטוף את התוצרת בנייר כסף או להשתמש במגרר כדי שהם יישארו לחים ולא יישרפו לפריכות, ויייבשו אותם.

בשרים שומרים על יותר חומרים מזינים

בדיוק כמו תוצרת טרייה, כל סוג של בשר מבושל על גחלים לוהטות גם שומר על רוב הלחות והחומרים המזינים שלו. בשר מבושל על אש עוזר לשמר את תכולת הריבופלבין והתיאמין שלהם, שניהם ממלאים תפקיד חיוני בתזונה בריאה.

אתה משתמש בפחות שמן או חמאה

בטיגון או בישול באמצעות תנור, אנו משתמשים בשמן או בחמאה כדי לשמור על לחות המזון בזמן חשיפה לחום. ומכיוון שאוכל שבושל באמצעות גריל נועל יותר לחות, פחות סביר שתוסיף שמן או תשתמש בחמאה ותבלינים אחרים כדי לבשל את האוכל שלך. זה לא רק אומר שאתה מוריד את מספר הקלוריות של המנה אלא שאתה גם מכניס לגוף דברים פחות לא בריאים.

אתה צורך פחות שומן

חשבו על בישול נתח בשר שומני – אחד על הגריל ואחד על המחבת. עודפי שומן מטפטפים מהשבכות כשצולים, אבל במחבת, לשומן אין לאן ללכת ובסופו של דבר נספג מחדש בבשר.

אתה מקבל אוויר צח

כולם יודעים שלקבלת שמש ואוויר צח יש הרבה יתרונות לגוף. הפעולה הפשוטה של ​​בילוי בחוץ, אפילו רק בחצר האחורית שלך, תעשה לך טוב. העובדה שאתה בחוץ, במיוחד עם חברים או משפחה, מעודדת פעילות גופנית – הרבה הורים זורקים כדור או משחקים עם הילדים בזמן שהם עובדים על הגריל.

זכור את 5 היתרונות הבריאותיים המובילים של הצלייה בפעם הבאה שאתה לא יכול להחליט מה לבשל לארוחת ערב!

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *