הדרך הטובה ביותר לבשל טרי-טיפ

השתתפתי בתחרויות מנגל, ערבבתי וערבתי תבלינים ושפשוף וטעמתי מה שנקרא הזוכים "הטובים ביותר". בכנות, מעטים עמדו בחיוב שלהם. בזמן שהשתתפתי בתחרות מנגל בקיץ שעבר, דיברתי עם שלושה מתחרים שכולם בישלו את צלי ה-Tri-tip שלהם בצורה שונה. הקבוצה הראשונה עישנה את שלהם במעשנת תלויה. כשהגשה, הטמפרטורה הייתה 135 ונדיר. הרוטב תערובת של קטשופ. כלל האצבע הראשון הוא…

טֶמפֶּרָטוּרָה; אתה צריך להשיג מעט ורוד באמצע ועשוי לחלוטין סביב החיצוני. כדי להשיג זאת, אני מושך את ה-Tri-Tip שלי ב-138 מעלות. תן לבשר לשבת 15 דקות והוא יעלה 10 מעלות בטמפרטורה. זכור, 140 זה נדיר, 150 בינוני, 160 טוב. טרי-טיפ עשוי היטב הוא לעיס וחסר טעם וטעם.

המתחרה השני כינה את הערך שלהם "סגנון סנטה פה". הם השתמשו בשפשוף בסגנון סנטה פה על בשר הבקר. הם גם זרקו קליפת עץ אדומה מיוחדת לעשן ב-10 הדקות האחרונות, שאמור היה להקנות טעם מיוחד לבשר הבקר. מה שמצאתי היה מעט מאוד טעם מהשפשוף, וללא טעם מיוחד מהקליפה. משעמם ותפל!

הכנה: גיליתי הבדל קטן עד לא כל כך בשימוש באינספור שפשופים ב-Tri-Tip. זכור שאתה מבשל צלי. אם אתה באמת רוצה להעניק טעם, השתמש במרינדה רטובה. יש לך חתיכת בקר עבה ואתה צריך חדירה. נסו להשרות לפחות 24 שעות עם טעמים חזקים לבניית אופי ופרופיל טעמים. אתה יכול להוסיף את התבלינים שלך למרינדה.

המתחרה האחרון והזוכה בפרס ה-BBQ Tri-Tip זה היה יקב מקומי, שהשף שלו לא התכונן אלא הסתיר בצורה יצירתית את טיפ הטיול שלו בלחמניית בריוש קטנה עם מעט צ'אטני תוצרת בית. חשבתי שזה חכם, אבל רחוק מלהציג את מוצר הבשר. הוא הסתיר את זה!

בניית אופי וטעם: יש להשרות את הבשר כדי לבנות טעם עשיר. כמה שיותר זמן יותר טוב אבל נסה למשך הלילה. צורבים תחילה את החלק החיצוני של הצלי כדי לעזור לבנות פחם וקרום. אם יש לך מעט שכבת שומן, זה יעזור לבנות קרום טוב. סה"כ 5-10 דקות על חום ישיר כשאתה מפעיל את הגחלים אמורות לעשות את העבודה. לאחר השלמת החריכה, משוך אותו על פני הגריל ועשן אותו בעקיפין. השתמש בצ'יפס ונתח ותערובת של היקורי, תפוח, דובדבן או פרי אחר. היקורי על חתימתו החריפה ועץ פרי על טעמו העדין. צפה בטמפרטורה שלך ומשוך אותה בסביבות 138 מעלות. הושיבו אותו 10-15 דקות לפני שחותכים אותו תהנו!

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *