בשר טעים לחלוטין. רוב האנשים בעולם נהנים מדי פעם ממנת בשר נחמדה. חלק מסוגי הבשר הפופולריים יותר הם פילה מיניון וסטייק ניו יורקי. פופולריים גם סוגים שונים של עוף וחזיר. כל סוגי הבשר השונים הללו מוכנים בדרכים שונות בכל רחבי העולם. סגנונות ההכנות המגוונים הללו הופכים את הבשר לאחד מסוגי המזון המסקרנים ביותר על פני כדור הארץ. מלבד צמחונים, כמעט כולם אוהבים את טעם הבשר בפיהם. עסיסי, טעים, טעים ומדהים, כל המילים הללו יכולות לשמש כדי לתאר מנות בשר שונות.

אחד מסוגי העוף הנפוצים ביותר במדינה הוא עוף באפלו. זה נקרא בגלל מוצאו בבאפלו, ניו יורק. בעיר הבית שלה, באפלו, רוב האנשים פשוט מתייחסים אליהם כאל "כנפיים" או "כנפי עוף" ולא כנפי תאו. עוף באפלו כבש את המדינה בסערה. מה שעושה משהו עוף באפלו זה שהוא תמיד כנף. באופן מסורתי הם מכוסים אז ברוטב עם בסיס של רוטב חריף פלפל קאיין וחמאה או מרגרינה. עם זאת, ניתן להחליף רטבים רבים אחרים. במסעדות יש לרוב רטבים שנעים בין מתוק כמו מנגו או חם במיוחד כמו השם החכם "רוטב חריף קיצוני". יש אלפי מסעדות ברחבי הארץ המגישות כנפי עוף באפלו והן כנראה סגנון העוף הפופולרי ביותר באמריקה.

מנת בשר נוספת שאהובה מאוד היא בשר חזיר. כנראה הצורה הפופולרית ביותר של בשר חזיר היא צלעות. צלעות הן, כפי שניתן לצפות, צלעות של חזיר. כמו בכנפי עוף שנדונו קודם לכן, ישנן דרכים רבות ושונות להגשת צלעות. הפופולרי ביותר יהיה כנראה מכוסה ברוטב ברביקיו. רוטב ברביקיו פופולרי בכל רחבי הארץ ומדינות רבות ושונות כולן טוענות שיש להן את הטוב ביותר. לתוספת בעיטה לצלעות הברביקיו שלהם, חלק מהאתרים מציעים לאנשים לשים רוטב שכולל רוטב חריף, רוטב ברביקיו ומיץ תפוחים לקבלת טעם חריף וחריף.

ניתן להגיש בשר חזיר גם בחתיכות קטנות הנקראות צלעות חזיר. צלעות חזיר פופולריות מאוד גם באמריקה ומוגשים לעתים קרובות גם עם רוטב ברביקיו. עבור המשפחה בדרכים, כמובן דבר נפוץ מאוד בימינו, ישנם מקומות שמציעים שניתן להכניס צלעות חזיר למיקרוגל וללחמם לארוחה טעימה ומהירה. וריאציה מעניינת נוספת על צלעות חזיר דורשת בירה. צריך רק פחית אחת וסביר להניח שהבירה תוסיף טעם מאוד מעניין לבשר. ההצעה הזו היא כמובן רק למי שאוהב את טעם הבירה. עם זאת, אל תדאג או תתרגש (תלוי איך אתה מסתכל על הדברים) כי האלכוהול בבירה יתבשל, וישאיר רק את טעם הבירה כך שהמתכון הזה לא ישתכר אף אחד.

כפי שנאמר קודם, כמעט כולם אוהבים נתח בשר טוב. למי שנוטה כל כך, אני מקווה שזה כלל כמה עצות מועילות לבישול בשר.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *