מפרידים את הבשר הנא לחתיכות לבישול. חתוך חתיכות לא רצויות. מוודאים שהבשר נקי. בשר בר דל מאוד בשומן אז אל תנסו לחתוך את מעט השומן שיש, כי זה יהיה צורך לבישול. השומן המועט יגרום לכך שהבשר לא יתכווץ כל כך במהלך הבישול.

מתבלים את הבשר לפי רצונכם, אולם עם ציד עדיף פחות תיבול. תיבול רב עלול להרוג את הטעם של בשר בר. בדוק שוב אם יש שאריות ציד כגון רסיסים, בשר זריקת דם, שיער ולכלוך וכו' וכו'. וודא שהבשר שלך נקי.

מבשלים את הבשר באיזה מתכון שאתם מעדיפים. בשר בר יתייבש מהר יותר מבשרים מבויתים בגלל הירידה בכמות השומן. עקוב מקרוב אחר הבישול.

הנה דרך מצוינת לבקבק בשר איילים, קריבו, ארנבת או פרטרידג'.

צנצנות מייסון 500 מ"ל. חותכים את הבשר לחתיכות קטנות בגודל המעט, רצוי קצת יותר. השתמש בבשר תבשיל או בחלק רך של בשר.

השתמש במלח חזיר ובצל. חותכים בשר חזיר לחתיכות קטנות (בגודל ביס) קוצצים בצל לחתיכות קטנות.

מניחים חתיכת חזיר מלח על תחתית צנצנת מייסון עם מעט בצל הוסף בשר כאשר מייסון צנצנת חצי מלאה הוסף עוד חתיכה קטנה של בצל ושומן חזיר. כמות שומן הבצל והחזיר תלויה בטעמו של האדם.

מלאו את מייסון צ'אר. משאירים מקום לעוד קצת בצל ושומן חזיר מלמעלה.מוסיפים מים לכיסוי הבשר. אם רוצים אפשר להוסיף מעט פלפל

מחממים תנור 15 דקות ל-300. מניחים בשר על מגש בתנור ומבשלים ב-275

בדוק כל שעה בערך וודא שבבשר יש מספיק מים. רק מעל הבשר

אפשר 3 שעות לבשר להתבשל היטב, אבל צפה בזהירות אל תתבשל יתר על המידה. צפו היטב בהתאם למשחק ובשר הכיריים עשוי להתבשל מהר יותר.

אסור לבדוק סיר בשר על הכיריים. זוהי דרך מצוינת לבשל ולבקבוק בשר בר. מבשלים עד לריכוך או לפי טעמכם'

כשהבשר כמעט מוכן, קח את החלק העליון והרתיח בסיר כדי לוודא שאטמי הגומי רכים כדי שיוכלו לאטום היטב. בסיום הוציאו בקבוקים על המגש. ודא שהחלק העליון של הבקבוקים נקי. לאיטום טוב נגב יבש. הנח את הכיסויים בחוזקה. המתן מספר דקות עד שתשמע פופ. זה אומר שהכיסויים עשו אטימה טובה. לתת להתקרר. ודא שיש לך אטימה טובה והכיסויים הדוקים.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *